فهرست بستن

صالح حمیدزیچ: امروزه فعالیت در بازار نقل و انتقالات آسان نیست؛ باید صبوری به خرج دهیم

مدیر ورزشی بایرن مونیخ گفت به دلیل مخارج بالای تیم‌های اسپانیایی و انگلیسی و همچنین تمایل تیم‌ها برای حفظ ستارگان خود، انجام خریدهای بزرگ آسان نیست.

طرفداری- امروز در مراسم معارفه بنجامین پاوار، حسن صالح حمیدزیچ، مدیرورزشی بایرن مونیخ نیز حضور یافت و در مصاحبه با تلویزیون بایرن مونیخ، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد:

فشار رسانه‌ها مشکلی برای ما نیست. زمان زیادی در اختیار داریم و در حال کار بر روی امور هستیم. فشاری احساس نمی‌کنم اما کارهای زیادی هست که باید انجام دهم. بازیکنان فرانسوی از نظر تاکتیکی و تکنیکی در سطح بالایی هستند. آن‌ها همچنین عطش بالایی برای موفقیت دارند که این مسئله در بایرن مونیخ خیلی مهم است. باید صبور باشیم، هم مدیریت و هم طرفداران باید صبر به خرج دهند. فعالیت در بازار آسان نیست چون هر تیمی به دنبال حفظ بازیکنان خوب خود است. به بازیکنانی خاص برای تقویت تیممان نیاز داریم، وقتی بازیکنانی که در تیم دسترس داریم را می‌بینم، متوجه می‌شوم که واقعا تیم خوبی در اختیار داریم.

وی افزود:

رومنیگه گفته بود که برای یک خرید بزرگ به نقل و انتقالات دومینو وار نیاز است اما در تلاش هستیم بدون توجه به دومینوی نقل و انتقالاتی نیز خرید کنیم. لروی سانه؟ امروز در خصوص اهداف نقل و انتقالاتی صحبتی نخواهم کرد. اگر چیزی قرار باشد اعلام شود، شما خبرنگاران نیز آن را خواهید دانست. با توجه به پول‌هایی که تیم‌های اسپانیایی و انگلیسی خرج می‌کنند، فعالیت در بازار نقل و انتقالات آسان نیست و باید برای متقاعد کردن بازیکنان، بحث‌ها و مذاکراتی متفاوت نسبت به گذشته انجام داد.

منبع : طرفداری