فهرست بستن

رابرتسون: هازارد بهترین بازیکنی است که در لیگ برتر با او مواجه شدم

رابرتسون هازارد را یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر دنیا می‌داند.

طرفداری- اندی رابرتسون، ادن هازارد را بهترین حریف خود معرفی کرده است.

به گزارش اسکای، انتقال هازارد به رئال مادرید، او را به آرزوی دیرینه‌اش رساند. این وینگر بلژیکی هفت سال در چلسی حضور داشت و در این مدت دو بار قهرمان لیگ برتر شد و آخرین جامش را با بالای سر بردن کاپ لیگ اروپا تجربه کرد. رابرتسون در مصاحبه جدیدش قبل از رویارویی اسکاتلند و بلژیک در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ گفته است:

احتمالا او بهترین بازیکنی است که در لیگ برتر با آن رو به رو شده‌ام. هازارد شایسته این انتقال و تمجیدهایی که از او می‌شود، هست. احتمالا در حال حاضر یکی از بهترین‌های جهان به شمار می‌رود. البته این احترام به خاطر توانایی‌های او است، نه این که از او بترسیم. باید تلاش کنیم تا با دفاع خودمان او را از جریان بازی خارج کنیم اما می‌دانیم کار سختی در پیش داریم.

مدافع چپ لیورپول ادامه داد:

احتمالا پس از بازی با انگلیس دیگر نتیجه بزرگی کسب نکردیم و آن زمان به خاطر آن گل دیر هنگام تا حدی ناراحت شدیم. اگر رو راست باشیم، پس از آن بازی کشورهای بزرگ بر ما غلبه کردند. برای این که دوباره مقابل کشورهای بزرگ برنده شویم، باید به سختی تلاش کنیم. زمانی که من به تیم ملی وارد شدم، کشورهای بزرگ دوست نداشتند با ما رو به رو شوند. شاید ما را شکست می‌دادند، اما کار راحتی در این راستا نداشتند و ما باید به آن فرم برگردیم.

منبع : طرفداری